Usługi Prawne Warszawa

W kancelarii Partners-You-Trust oferujemy szeroki zakres usług prawnych w Warszawie, a nasz wielospecjalistyczny zespół ekspertów zapewnia doradztwo prawne w takich obszarach, jak m.in.: prawo karne, prawo cywilne, prawo handlowe czy spory z ubezpieczycielami. Proponujemy również kompleksową obsługę prawną spółek w Warszawie. Wiemy, jak prowadzić stabilny biznes w wymagających czasach. Maksymalnie koncentrujemy się na sprawach naszych klientów, szukając najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Podstawą naszej pracy jest zaufanie, profesjonalizmy oraz ochrona interesów firm, które zlecają nam obsługę prawną przedsiębiorstwa w Warszawie. Dzięki temu budujemy długoterminowe relacje z klientami z przeróżnych sektorów – są to zarówno młode startupy, jak i korporacje o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy pierwszym wyborem dla wielu podmiotów w sytuacji, w której potrzebny jest doświadczony warszawski prawnik transakcyjny. Specjalizujemy się np. w przygotowywaniu, analizie oraz negocjowaniu różnego rodzaju umów w języku angielskim i polskim. Nasze usługi prawne w Warszawie obejmują również prowadzenie sporów sądowych w imieniu klientów.

Prawo karne Warszawa

Zespół przepisów, określający kwestie odpowiedzialności za popełnione czyny zabronione to właśnie prawo karne. Warszawa jest miastem, w którym wiele spraw dotyka tej gałęzi prawa. W sposób bardzo dotkliwy może ona ingerować w mienie oraz sferę wolnościową człowieka. Dlatego tak istotne jest wsparcie doświadczonego specjalisty. Nasi prawnicy prawa karnego w Warszawie zaproponują profesjonalną pomoc zarówno w przypadku indywidualnej porady prawnej, jak i konieczności kompleksowej obsługi określonego postępowania.

Prowadząc obsługę prawną spółek w Warszawie często sięgamy do przepisów prawa karnego. To dziedzina, z którą łączą się sprawy dotyczące m.in.: działania na szkodę spółki, korupcji, przywłaszczenia mienia, przestępstw przeciwko wierzycielom, naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa, wypadków przy pracy, przepisów BHP, wyłudzenia VAT, prania brudnych pieniędzy czy zniesławienia lub zniewagi. Bez względu na rodzaj problemu, korzystając z szerokiego doświadczenia, znajdziemy skuteczne rozwiązania z zakresu prawa karnego.

Prawo cywilne Warszawa

W mieście Warszawa prawo cywilne to dziedzina, w której nasi specjaliści bardzo często udzielają merytorycznego wsparcia klientom. Nic w tym dziwnego – kodeks cywilny reguluje wiele aspektów życia każdego z nas. Doświadczony warszawski prawnik prawo cywilne wykorzysta m.in. w takich sprawach, jak stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, odszkodowania, dobra osobiste, dochodzenie należności czy postępowanie egzekucyjne.

Istotną częścią usług z zakresu prawa cywilnego w Warszawie jest również reprezentowanie klientów w postępowaniach przed wymiarem sprawiedliwości. Niemal każdego dnia nasi eksperci zasiadają na sali rozpraw w którymś z polskich sądów. Sprawy klientów traktujemy bardzo osobiście. Bierzemy udział w skomplikowanych procesach, skupiających uwagę opinii publicznej, ale także bardzo często prowadzimy typowe sprawy sądowe, które mogą dotyczyć każdego. Klienci doceniają zaangażowanie naszego prawnika prawa cywilnego z Warszawy, wskazując na jego profesjonalne podejście, życzliwość i skuteczność.

Prawo handlowe Warszawa

Prawo handlowe reguluje obszary związane z działalnością podmiotów gospodarczych, w tym m.in. czynności podejmowane między przedsiębiorcami, wewnętrzne relacje spółek prawa handlowego oraz relacje pomiędzy firmami a osobami trzecimi. W naszej kancelarii możemy zaproponować pełną obsługę prawną w wymienionych aspektach. Zajmujemy się m.in. sporządzaniem, analizą, redagowaniem i negocjowaniem umów handlowych. Opracowujemy dokumenty, które w najlepszy możliwy sposób zabezpieczają interesy naszych klientów.

Wiemy, jak wykorzystać prawo handlowe w Warszawie, by każdy proces inwestycyjny został przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami, bez względu na to, na którym etapie się znajduje. Pomagamy w podejmowaniu kluczowych decyzji i czuwamy nad realizacją nawet najbardziej skomplikowanych transakcji o zaawansowanej strukturze. W tym przypadku nieoceniona będzie pomoc naszego doświadczonego prawnika transakcyjnego z Warszawy. Poprowadzi on każdy taki proces od początku do satysfakcjonującego zakończenia.

Obsługa prawna spółek i przedsiębiorstw Warszawa

Wszystkie etapy prowadzenia działalności gospodarczej – od jej założenia, poprzez rozwój, sprzedaż produktów lub usług, aż po przekształcenie, połączenie lub zamknięcie, wymagają podejmowania kroków, które mają swoje prawne konsekwencje. Dlatego przedsiębiorcy tak często korzystają ze wsparcia doświadczonych specjalistów. Nasza kancelaria oferuje profesjonalną pomoc w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw w Warszawie.

Oprócz wysoce specjalistycznych usług, dotyczących prawa gospodarczego i prawa handlowego w Warszawie, proponujemy także obsługę związaną ze zwykłym, bieżącym funkcjonowaniem firmy. Mowa tutaj m.in. o: wybieraniu formy prowadzenia działalności, zawieraniu różnego rodzaju umów, windykowaniu należności, analizowaniu gotowych dokumentów, przeprowadzaniu transakcji, rozwiązywaniu spraw o odszkodowania oraz regulowaniu stosunku pracy z pracownikami. Pracujemy w oparciu o szerokie doświadczenie i najlepsze praktyki – dla sukcesu naszych Partnerów.