Kancelaria Prawna IT

Ze względu na swoją specyfikę branża nowych technologii wymaga szczególnego podejścia do kwestii obsługi prawnej. Nasza kancelaria prawna IT zapewnia kompleksowe wsparcie przedsiębiorstwom funkcjonującym na rynku informatycznym, oferując zarówno bieżące doradztwo, jak i stałą opiekę prawną. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie jako kancelaria prawa własności intelektualnej w Warszawie. Długi staż we współpracy z firmami z branży IT, e-commerce, software house oraz startupami realizującymi innowacyjne projekty z obszaru nowoczesnych technologii czyni nas godnym zaufania partnerem dla podmiotów funkcjonujących na rynku technologii cyfrowych.

Naszych Klientów wspieramy w sprawach, w których kwestie prawne dotykają IT. Doradzamy w zakresie minimalizacji ryzyka biznesowego, uwzględniając to, jak delikatną i złożoną materię stanowi prawo nowoczesnych technologii. Jedną z naszych specjalności jest wdrażanie procedur z zakresu bezpieczeństwa informatycznego z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. W codziennej pracy pomagamy naszym Klientom rozwiązywać najbardziej zawiłe kwestie i spory prawne, dotyczące takich zagadnień, jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja czy automatyzacja procesów.

Prawo nowoczesnych technologii

Jako kancelaria prawna IT oraz kancelaria prawa własności intelektualnej w Warszawie świadczymy także kompleksowe wsparcie na rzecz podmiotów zajmujących się tworzeniem oprogramowania, serwisów internetowych, platform czy aplikacji mobilnych. Zapewniamy doradztwo oraz obsługę prawną na każdym etapie realizacji projektów IT, szczególny nacisk kładąc na prawo nowoczesnych technologii. Ta dynamicznie rozwijająca się dziedzina legislacji, obejmująca m.in.: kwestie outsourcingu, umów SLA, sprzedaży licencji na oprogramowanie oraz wiele innych istotnych obszarów, wymaga indywidualnego podejścia, szczegółowej znajomości prawa oraz doskonałego rozumienia specyfiki branży IT.

Współpraca z naszą kancelarią prawną IT to gwarancja kompleksowej, indywidualnie dopasowanej opieki prawnej podmiotów z branży nowych technologii.

Kancelaria prawo własności intelektualnej – Warszawa

W przypadku firm tworzących nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak oprogramowanie komputerowe, aplikacje webowe czy zgłaszających patenty, niezmiernie ważną rolę odgrywa ochrona własności intelektualnej. Również w tym zakresie wspieramy naszych Klientów z branży IT, reprezentując ich w postępowaniach, sporządzając i opiniując projekty umów, oraz świadcząc bieżące doradztwo i opiekę prawną. Jako renomowana kancelaria prawo własności intelektualnej w Warszawie traktujemy z najwyższą powagą. Świadczymy kompleksowe usługi, mając na swoim koncie współpracę zarówno z dynamicznie rozwijającymi się firmami, jak z podmiotami o ugruntowanej renomie.

Pomoc doświadczonego prawnika w takich obszarach jak prawo nowoczesnych technologii może okazać się nieoceniona, chroniąc firmę przed prawnymi konsekwencjami podejmowanych działań. Jako kancelaria prawna IT wspieramy naszych Klientów, wypracowując rozwiązania, które pozwalają na realizację projektów bez ryzyka naruszania obowiązujących przepisów. Zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.